V pondělí 17. 6. 2024 jsme se s žáky školy vypravili na školní výlet. Letos byla cílem výletu Zoologická zahrada „NA HRÁDEČKU“ v Dolní Pěně. Sraz byl ráno na autobusové zastávce v Lodhéřově, odkud jsme se autobusem dopravili do Jindřichova Hradce. Odtud jsme se vydali pěšky po cyklostezce do zoologické zahrady. Cesta nám rychle ubíhala a ještě před naším cílem jsme se zastavili v „Obludišti“ a „Kulidromu“ v Dolní Pěně, kde si děti odpočinuly, pohrály si a nasvačily se. Pak jsme se již přesunuli do zoologické zahrady, kde nás čekala komentovaná prohlídka celé zoo. Zde jsme si postupně prohlédli různá exotická i domácí chovaná zvířata se zajímavým komentářem. Také zpáteční cesta autobusem rychle utekla. V Jindřichově Hradci jsme se na závěr osvěžili výbornou zmrzlinou. Výlet se všem líbil i díky pěknému počasí, které nás po celou dobu výletu provázelo.
                                                                                                                                      Mgr. Karel Král, ředitel školy