V letošním roce jsme dětem připomněli často opomíjený svátek, „Den otců", který se slaví třetí červnovou neděli. Jelikož jsme vyráběli dárečky pro maminky ke „Dni matek", rozhodli jsme se, že ani tatínky našich žáků neochudíme o dárek. Letos zvítězil nápad vyrobit pro ně rychlé „utopence". V úterý 11.června děti pochoutku naložily do nálevu z kečupu, octa, oleje, hořčice a dalších ingrediencí. Do skleniček naskládaly nakrájené špekáčky, doplnily cibulí a zalily připraveným nálevem. V pátek 14. června 2024 přidaly na víčka sklenic dekorativní ubrousky a také ochutnaly ze vzorků, které jsme udělali navíc. Doufáme, že tatínkům udělali v neděli radost a i jim chutnali.
                                                                                                                                    Mgr. Karel Král, ředitel školy